Aktualny numer
Nr 6/07 - lipiec 2007

W numerze

Tytuły "Głos Tomaszowa" i "Głos Opoczna" nie ukazują się już na rynku prasowym.

SZANOWNI REKLAMODAWCY!
Dzięki Państwa zaufaniu i naszej ciężkiej pracy, wydając "Głos Tomaszowa" przez 18 miesięcy (a także "Głos Opoczna" przez 6 miesięcy), udowodniliśmy, że można w Tomaszowie Mazowieckim stworzyć dobrą bezpłatną gazetę, którą Czytelnicy obdarzą sympatią.

Niestety, podjęliśmy decyzję o zamknięciu wydawanych przez nas tytułów prasowych.
Dalszy rozwój gazety jest bowiem niemożliwy bez uwikłania wydawnictwa i redakcji w nieczyste powiązania polityczno-biznesowe.
Jako młodzi ludzie, przed którymi otwierają się inne drogi rozwoju zawodowego postanowiliśmy pozostać wierni zasadom rzetelności i uczciwości.
Jednocześnie ze smutkiem odbieramy sytuację, w której rozwój Tomaszowa Maz. i perspektywy młodych ludzi blokowane są przez osoby, które ten rozwój powinny wspierać.
Redakcja

ZIARNKO PRAWDY - wywiad z Hubertem Ronkiem, redaktorem naczelnym i wydawcą "Głosu Tomaszowa" oraz "Głosu Opoczna"!

 

 


kliknij

 

Profil i nakład
kliknij

 

 

 

 

 

 

 

Profil i nakład

Nasze gazety są bezpłatne i mają największy nakład w swych powiatach ("Głos Tomaszowa" - 15.000 egz, "Głos Opoczna" - 5.000 egz.). Dzięki obszernej sieci dystrybucji, docierają do bardzo szerokiego grona czytelników - naszą gazetę otrzymacie w sklepach osiedlowych, spożywczych, marketach, domach handlowych, a także hurtowniach i bezpośrednio od naszych kolporterów w centrum Tomaszowa.
Ukazujemy się zawsze pod koniec miesiąca, dostarczając czytelnikom informacje lokalne z mijającego miesiąca, jak również strony tematyczne (auto-moto, dla dzieci, kulturalna, sportowa, dla kobiet, warto wiedzieć, rozrywka). Oczywiście na naszych łamach znajdziecie także strony reklamowe, dzięki którym dowiecie się o nowych oraz sprawdzonych już firmach, sklepach, promocjach i atrakcyjnych ofertach - strony ogłoszeniowe zajmują jednak tylko 4 z 16 stron.

Jesteśmy otwarci na współpracę i czekamy na informacje o ciekawych wydarzeniach, inicjatywach oraz imprezach. Zapraszamy do lektury.

 

Archiwalne numery w Pdf (w przygotowaniu)